Висновок із запою в стаціонарі – важливий крок на шляху до позбавлення від алкогольної залежності. Самостійно надана допомога під час запою може не дати потрібного результату. А якщо хворий приймає спиртні напої тиждень і більше, або має важку хронічну форму захворювання, звернення в наркологічну клініку є необхідністю!

Також наш реабілітаційний центр зможе надати якісну всебічну допомогу при вираженому синдромі похмілля у хворого.

Як же відбувається виведення з запою в наркологічному центрі?

Наркологічний центр “Вибір” для виведення зі стану запою пацієнта поміщеного в стаціонар застосовує спеціальні препарати і необхідні медичні процедури, які можна розділити на наступні етапи:

 • для того, щоб ліквідувати процес всмоктування алкоголю в кров застосовується сорбент і клізма;
 • для усунення можливого зневоднення і для підживлення організму ставитися крапельниця;
 • для прискорення переробки токсичних речовин і для їх виведення з організму проводитися коригування водно-електролітного складу крові;
 • для придушення надмірного емоційного стану пацієнта застосовуються спеціальні медичні препарати.

Виведення із запою Київ
В середньому для повноцінного виведення з запою необхідно від 3 до 5 днів перебування в стаціонарі. У складних ситуації, коли дають збій органи сильно пошкоджені за час запою і залежності в цілому, термін перебування в клініці може збільшиться.

Наша наркологічна клініка несе відповідальність за пацієнта і завжди застосовує індивідуальний підхід для лікування кожного конкретного випадку. Ми вважаємо вкрай важливим поєднувати медичне лікування і психотерапевтичну підтримку для отримання максимально позитивного результату.

Також хочемо підкреслити, що виведення з запою не гарантує тривалого результату. Повноцінне лікування алкозалежних можливо тільки після проходження повного курсу позбавлення, що включає реабілітацію та соціальну адаптацію.

Виведення із запою на дому

Наркологічний центр “Вибір” спеціалізується на наданні такої послуги, як лікування алкоголізму і при необхідності надає всю необхідну допомогу пацієнтові при запої навіть в домашніх умовах. Виїзд лікаря до пацієнта додому мають цілодобовий. По приїзду лікар-нарколог проводить первинне обстеження залежного для того, щоб визначити стан здоров’я. Також важливою інформацією є тривалість і складність запою, ступінь алкогольної залежності і стан психіки. На підставі отриманих даних фахівець підбирає оптимальний метод виведення з алкогольного запою на дому.

Як здійснюється виведення з запоїв вдома?

Допомога пацієнтові знаходиться в стані алкогольного запою відбувається протягом декількох часом і складається з таких етапів, як:

 • Детоксикація в клініці (згідно з ліцензією МОЗ України №574/0/14-19) – усунення впливу токсин, які утворюються в організмі при розпаді алкоголю. На цьому етапі використовується крапельниця.
 • Вітамінотерапія – лікар призначає застосування комплексу вітаміну В за допомогою ін’єкцій.
 • Заспокійлива терапія – для нормалізації психічного стану хворого застосовуються ін’єкції препаратів з транквілізуючими діями. Далі пацієнт приймає препарати в таблетках.
 • Очищення організму – за допомогою сечогінних препаратів здійснюється швидке виведення токсинів з організму, а також зниження артеріального тиску.

Наша наркологічна клініка зацікавлена ​​в максимальному сприянні для допомоги і повного лікування пацієнта. При необхідності, ми готові гарантувати проходження всіх процедур і лікування в нашому наркоцентром анонімно.

Виведення з запоїв – це важлива складова ефективного лікування залежності. І вкрай важливо, щоб після наданої допомоги хворий зміг утриматися від спиртного. Вживання алкоголю навіть у невеликих кількостях може спричинити за собою рецидиви. Для запобігання подібних ситуацій рідним і близьким пацієнта необхідно створити максимально сприятливі умови, оточити увагою, своєю підтримкою і цілодобове перебування поруч із залежним.

Якщо ви хочете отримати додаткову консультацію або ознайомитися з вартістю наших послуг, залиште свою заявку на сайті і ми обов’язково зв’яжемося з вами.

Дана процедура рекомендується лікарями-наркологами в наступних випадках:

 • пацієнт перебуває в істинному, а не хибному запої;
 • цей стан триває більше 5 днів; менше 3-х місяців тому чоловік вже перебував в запої;
 • у запойного діагностовано складні ендокринні порушення, захворювання нирок і печінки (особливо гепатит С), серцевого м’яза і легенів;
 • заспіваю супроводжує якесь психосоматичне захворювання;
 • у пацієнта є в наявності виснаження або надмірна вага;
 • запій ускладнюється психічними порушеннями;
 • за цей період його фізичний і психологічний стан різко змінилося в негативну сторону.

У стаціонарних умовах для досягнення кінцевого результату можуть застосовуватися три методи:

 • лікарський – здійснюється за допомогою спеціальних препаратів, що мають абсорбуючі, протиблювотними, знеболюючими, нейропротекторними, седативними і снодійними властивостями;
 • крапельний – він дозволяє повністю очистити організм від спиртовмісних речовин і токсинів і привести пацієнта в більш-менш адекватний стан. Тривалість процедури становить близько 2-2,5 годин, а використовувані розчини являють собою суміш вітамінних комплексів і препаратів, що перешкоджають зневоднення і стимулюючих ефективну детоксикацію в клініці (згідно з ліцензією МОЗ України №574/0/14-19);
 • комбінований – він включає в себе обидва перерахованих вище способу.

Оскільки в стаціонарних умовах центру виводять із запою людей з алкогольною залежністю, то практично завжди застосовується комбінований спосіб, що дозволяє максимально швидко і ефективно привести пацієнта в норму.

Незважаючи на те, що велика частина запійних воліє приходить до тями в домашніх умовах, стаціонарне лікування має ряд незаперечних переваг, які слід обов’язково врахувати.

По-перше, це дійсно анонімна процедура – мобільні співробітники забирають пацієнта з дому і відвозять в реабілітаційний центр, де йому надається медична допомога. Це означає, що сусіди не будуть бачити, як в квартиру щодня приходять медпрацівники, щоб оцінити стан алкозалежної або поставити йому крапельницю.

По-друге, реабілітанти повністю ізольовані від зовнішнього світу, тому у них немає можливості дістати алкоголь, до того ж їм не надзвонюють «друзі» по чарці, що пропонують «поправити здоров’я», що психологічно полегшує детоксикацію яка проводиться в клініці (згідно з ліцензією МОЗ України №574/0/14-19).

По-третє, 24 години на добу пацієнт знаходиться під наглядом кваліфікованого, професійно навченого персоналу, здатного в будь-яку секунду надати першу медичну допомогу, а також лікаря-нарколога, який точно оцінить стан свого підопічного і призначить той комплекс препаратів, який не викличе побічних ефектів

І, нарешті, тут створені максимально комфортні і сприяють швидкому одужанню умови, а пацієнтам додатково виявляється настільки важлива в такому стані психологічна підтримка. Багатьох це стимулює на подальше лікування і реабілітацію від алкоголізму.

Робота над проблемою починається з виїзду бригади фахівців на будинок до пацієнта, де вони проводять його огляд, вивчають медичну карту і розмовляють з ним і його близькими людьми, щоб скласти попередню думку про ступінь складності майбутньої роботи.

При приїзді в  наркологічний центр, пацієнта знову оглядає лікар і призначає програму виведення з запою, після чого його визначають в т.зв. «Карантин», де реабілітант і знаходиться під час проведення всіх медичних процедур. Додатково з залежним людиною працює психотерапевт, завданням якого є зміна свідомості алкоголіка і мотивація його на повне одужання.

Тривалість перебування в стаціонарі визначається індивідуально, на підставі динаміки одужання, тому є реабілітанти, які приходять в норму за 3-5 днів, а існують алкозалежні, яких доводиться виводити з запою по 14-20 днів, щоб остаточно очистити і відновити більш-менш нормальну роботу організму.

Чому варто з нами працювати:

В Наркологічному центрі «Вибір» використовується Американська програма “12 кроків”, яка визнана найефективнішою програмою лікування хімічної і не хімічної залежностей. Основне завдання програми – профілактика рецидивуючої поведінки, а також формування нового тверезого способу життя. У нашому центрі працюють кваліфіковані фахівці, що мають багаторічний досвід допомоги залежним.

 

 • Кваліфіковані фахівці
 • Легітимність
 • Конфіденційність
 • Багаторічний досвід лікування залежних

 

 

Наркологічні центри в регіонах

Чернівці
Чернігів
Житомир
Одеса
Харків
Черкаси
Вінниця
Київ