При алкоголізмі людина може йти в запій, приймаючи алкоголь безперервно протягом тривалого періоду часу. У таких ситуаціях необхідний вихід із запою або обрив запою. Виконати вивід із запою вдома або в стаціонарі здатний досвідчений нарколог, використовуючи медикаментозне лікування і комплексний підхід. Коли можливе виведення із запою вдома? В яких випадках вивід із запою в Києві проводиться виключно в стаціонарі наркологічної клініки та скільки коштує вивести із запою людину з алкоголізмом?

Вивід із запою Київ: чому потрібно звернутися до лікаря?

Вивід із запоїв потрібен на тих стадіях алкоголізму, коли людина відчуває необхідність цілодобово приймати спиртне. Обрив запою дозволяє уникнути фатальних наслідків, що настають при сильному отруєнні алкоголем. Якщо своєчасно не виконати вивід із запою, розвиваються хвороби печінки, серцево-судинної системи, органів травлення. Професійне переривання пияцтва і виведення із запою доступне за прийнятною ціною та отримало багато хороших відгуків.
Виведення із запою Київ
Вивід із запою часто потрібен людям, які зловживають спиртним, керуючись помилковими судженнями. На сайті МОЗ України представлений список наукових фактів, що спростовують популярні міфи:

 • спиртне не рятує від депресії, а вихід із запою часто супроводжується пригніченим станом;
 • якщо людина довго не п’яніє, це не означає, що їй можна випивати велику дозу — в такому випадку зняття інтоксикації займе більше часу;
 • будь-яка доза спиртного токсична, а вивід із запою вимагає використання крапельниці для очищення організму;
 • спиртне не збільшує тривалість життя — якщо людина цілодобово п’є, то страждає її імунітет і всі внутрішні органи;
 • не можна поєднувати каву з алкоголем, виконуючи вивід із запою — кава може спровокувати стрибок тиску, створюючи додаткове навантаження на серце;
 • пияцтво заважає мислити раціонально, тому людина часто не здатна самостійно усвідомити необхідність процедури виведення з запою.

Вивід із запою повинен виконуватися під контролем фахівця. Він підбере препарати для зняття негативних симптомів, створить мотивацію для виведення із запою, виконає вивід із запою анонімно. Якщо самопочуття людини не вимагає термінової госпіталізації, то можливий вивід із запою вдома. У важких випадках алкоголізму обрив прийому спиртного неможливий без госпіталізації та кодування.

Психічні розлади при алкоголізмі

В Україні зростає кількість людей, яким потрібен вивід із запою та кодування. Це пов’язано з тим, що спиртне коштує недорого і широко доступно. Згідно з даними Центру медичної статистики МОЗ України у 2019 році також зафіксовано збільшення кількості психічних розладів, що виникли в результаті алкоголізму. Своєчасний вивід із запою дозволяє зупинити процес руйнування психіки, а кодування допомагає закріпити вихід із запою.

Інформація про кількість випадків психічних розладів, зафіксованих вперше у 2019 році в результаті зловживання спиртним представлена в таблиці.

диспансерна група профілактична група
15–35 років діти 0–17 років 15–35 років діти 0–17 років
Київ 89 1 37 2
Вінницька обл. 392 2 1971 14
Черкаська обл. 243 0 1514 72
Харківська обл. 130 0 3555 111
Одеська обл. 231 0 532 15
Житомирська обл. 637 0 501 8
Чернігівська обл. 164 0 787 16
Чернівецька обл. 120 0 1005 18

Виведення із запою в Києві — особливості процедури

Обрив запою складається з послідовності кількох етапів. Після тривалого прийому спиртного виникає сильна інтоксикація організму. Різкий вихід із запою та обрив прийому алкоголю призводить до погіршення самопочуття людини. Виконувати вивід із запою самостійно в домашніх умовах дуже небезпечно. У такій ситуації необхідно запросити медичного фахівця з виїздом додому. Він зможе правильно виконати вивід із запою, розрахує ціну процедури.

Після первинного огляду нарколог приймає рішення про те, чи можливий вивід із запою вдома. Якщо залежному потрібно цілодобово перебувати під наглядом медперсоналу, то виконується вивід із запою в клініці. Після зняття негативних симптомів, що виникають в результаті тривалого прийому спиртного, може застосовуватися кодування. Воно отримало багато хороших відгуків, забезпечуючи остаточний обрив алкоголізму.

Медикаментозне виведення із запою

Виведення із запою вдома з виїздом спеціаліста або в умовах стаціонару неможливе без медикаментозного лікування. Виконуючи вивід з запою вдома, лікар на виїзді використовує крапельницю. Підбір ліків і вартість лікування алкоголізму визначаються індивідуально. Щоб безпечно виконати вивід із запою в Києві, лікар бере до уваги стан пацієнта, стадію залежності та наявність супутніх хвороб.

Медикаментозне виведення із запою виконується з використанням різних видів препаратів:

 • крапельниця для відновлення водно-сольового балансу — вивід із запою передбачає використання фізрозчинів або розчинів глюкози для очищення організму при алкоголізмі;
 • вітаміни — часто вводяться за допомогою крапельниці, дозволяючи зміцнити імунітет, вивести із запою пацієнта;
 • заспокійливі ліки та антидепресанти — складовою виведення із запою є боротьба з безсонням, пригнобленим настроєм і агресивною поведінкою;
 • допоміжні ліки — професійний вивід із запою також спрямований на усунення хвороб, що виникли в результаті алкоголізму.

Вивід із запою вдома в Києві

Досвідчений лікар нарколог може виконати виведення з запою вдома, використовуючи крапельницю зі спеціально підібраними препаратами. Виклик лікаря для переривання вживання спиртного доступний цілодобово. Обрив запою в домашніх умовах дозволяє людині залишатися у звичній обстановці. Але вдома лікар не може цілодобово спостерігати за станом здоров’я залежного.

Скільки коштує вивід із запою вдома? Ціна крапельниці на виїзді залежить від особливостей конкретного випадку та виду препаратів, які застосовуються для виведення з запою. Для швидкого відновлення людини після інтоксикації, вивід із запою вдома поєднують з правильним харчуванням. Вивід із запою також передбачає рясне пиття — для зняття негативних симптомів тривалого прийому спиртного людині дають мінералку, соки.

Виведення із запою Київ: реабілітація в стаціонарі

Не завжди можливо виконати виведення з запою вдома. У важких випадках алкоголізму залежному потрібно цілодобово знаходитися під спостереженням лікаря. Вивід із запою вдома неможливий, якщо людина поводиться агресивно, непритомніє. Госпіталізація в стаціонар потрібна, якщо вдома залежний знаходиться в несприятливому оточенні. Така атмосфера ускладнює вивід із запою, провокуючи подальший розвиток алкоголізму.

Вивід із запою в клініці передбачає поєднання медикаментозного курсу лікування з сеансами психотерапії. Для запобігання рецидивам обрив запою поєднують з кодуванням. Дана процедура проводиться анонімно в клініці або на виїзді. Кодування виконується за допомогою гіпнозу або препаратів, що викликають огиду до алкоголю.

Вивід із запою в Києві в умовах стаціонару є набагато ефективнішим. Госпіталізація дозволяє цілодобово стежити за самопочуттям і психічним станом пацієнта в лікарні. При цьому вихід із запою протікає легше, а ефект від терапії зберігається протягом тривалого проміжку часу.

Вивід із запою Київ — переваги лікування в НЦ «Вибір»

Вивід із запою вдома дозволяє швидко полегшити стан людини. Але для повноцінного лікування алкоголізму необхідно пройти курс терапії в стінах наркологічної лікарні. Вивід із запою в Києві здійснюють фахівці НЦ «Вибір». Вони професійно виконують вивід із запоїв будь-якої складності, а виклик лікаря в Києві доступний цілодобово.

Вивід із запоїв вдома або в умовах стаціонару за допомогою лікаря наркологічної клініки «Вибір» має ряд переваг:

 • лікування в лікарні здійснюється анонімно та коштує недорого;
 • термінове усунення інтоксикації після тривалого вживання спиртного за допомогою крапельниці;
 • швидкий вивід із запою вдома в Києві;
 • використання сучасних препаратів і методик, що полегшують вивід із запою;
 • вивід із запою з виїздом на дім можливий цілодобово;
 • після переривання вживання спиртного всі пацієнти отримують психологічну підтримку протягом тривалого періоду часу.

За допомогою фахівців наркологічної лікарні можна вивести із запою людину на будь-якій стадії алкоголізму. Лікарі НЦ «Вибір» професійно виконують вивід із запою в Києві, знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта, розробляють персональний курс лікування алкоголізму за найвигіднішою вартістю.

Дана процедура рекомендується лікарями-наркологами в наступних випадках:

 • пацієнт перебуває в істинному, а не хибному запої;
 • цей стан триває більше 5 днів; менше 3-х місяців тому чоловік вже перебував в запої;
 • у запойного діагностовано складні ендокринні порушення, захворювання нирок і печінки (особливо гепатит С), серцевого м’яза і легенів;
 • заспіваю супроводжує якесь психосоматичне захворювання;
 • у пацієнта є в наявності виснаження або надмірна вага;
 • запій ускладнюється психічними порушеннями;
 • за цей період його фізичний і психологічний стан різко змінилося в негативну сторону.

У стаціонарних умовах для досягнення кінцевого результату можуть застосовуватися три методи:

 • лікарський – здійснюється за допомогою спеціальних препаратів, що мають абсорбуючі, протиблювотними, знеболюючими, нейропротекторними, седативними і снодійними властивостями;
 • крапельний – він дозволяє повністю очистити організм від спиртовмісних речовин і токсинів і привести пацієнта в більш-менш адекватний стан. Тривалість процедури становить близько 2-2,5 годин, а використовувані розчини являють собою суміш вітамінних комплексів і препаратів, що перешкоджають зневоднення і стимулюючих ефективну детоксикацію в клініці (згідно з ліцензією МОЗ України №574/0/14-19);
 • комбінований – він включає в себе обидва перерахованих вище способу.

Оскільки в стаціонарних умовах центру виводять із запою людей з алкогольною залежністю, то практично завжди застосовується комбінований спосіб, що дозволяє максимально швидко і ефективно привести пацієнта в норму.

Незважаючи на те, що велика частина запійних воліє приходить до тями в домашніх умовах, стаціонарне лікування має ряд незаперечних переваг, які слід обов’язково врахувати.

По-перше, це дійсно анонімна процедура – мобільні співробітники забирають пацієнта з дому і відвозять в реабілітаційний центр, де йому надається медична допомога. Це означає, що сусіди не будуть бачити, як в квартиру щодня приходять медпрацівники, щоб оцінити стан алкозалежної або поставити йому крапельницю.

По-друге, реабілітанти повністю ізольовані від зовнішнього світу, тому у них немає можливості дістати алкоголь, до того ж їм не надзвонюють «друзі» по чарці, що пропонують «поправити здоров’я», що психологічно полегшує детоксикацію яка проводиться в клініці (згідно з ліцензією МОЗ України №574/0/14-19).

По-третє, 24 години на добу пацієнт знаходиться під наглядом кваліфікованого, професійно навченого персоналу, здатного в будь-яку секунду надати першу медичну допомогу, а також лікаря-нарколога, який точно оцінить стан свого підопічного і призначить той комплекс препаратів, який не викличе побічних ефектів

І, нарешті, тут створені максимально комфортні і сприяють швидкому одужанню умови, а пацієнтам додатково виявляється настільки важлива в такому стані психологічна підтримка. Багатьох це стимулює на подальше лікування і реабілітацію від алкоголізму.

Робота над проблемою починається з виїзду бригади фахівців на будинок до пацієнта, де вони проводять його огляд, вивчають медичну карту і розмовляють з ним і його близькими людьми, щоб скласти попередню думку про ступінь складності майбутньої роботи.

При приїзді в  наркологічний центр, пацієнта знову оглядає лікар і призначає програму виведення з запою, після чого його визначають в т.зв. «Карантин», де реабілітант і знаходиться під час проведення всіх медичних процедур. Додатково з залежним людиною працює психотерапевт, завданням якого є зміна свідомості алкоголіка і мотивація його на повне одужання.

Тривалість перебування в стаціонарі визначається індивідуально, на підставі динаміки одужання, тому є реабілітанти, які приходять в норму за 3-5 днів, а існують алкозалежні, яких доводиться виводити з запою по 14-20 днів, щоб остаточно очистити і відновити більш-менш нормальну роботу організму.

Чому варто з нами працювати:

В Наркологічному центрі «Вибір» використовується Американська програма “12 кроків”, яка визнана найефективнішою програмою лікування хімічної і не хімічної залежностей. Основне завдання програми – профілактика рецидивуючої поведінки, а також формування нового тверезого способу життя. У нашому центрі працюють кваліфіковані фахівці, що мають багаторічний досвід допомоги залежним.

 

 • Кваліфіковані фахівці
 • Легітимність
 • Конфіденційність
 • Багаторічний досвід лікування залежних

 

 

Наркологічні центри в регіонах

Чернівці
Чернігів
Житомир
Одеса
Харків
Черкаси
Вінниця
Київ