Наркологічний центр в Вінниці

Наркологический центр в ВинницеНаш реабілітаційний центр надає повний спектр послуг по боротьбі з різними залежностями в Вінниці та області. Одним з основних напрямків нашої роботи є лікування алко та наркозалежності. Для цього ми використовуємо сучасні й результативні методи та безпечні психологічні підходи.

Лікування алкоголізму: етапи і принципи

Для допомоги алкозалежним фахівці нашого центру розробили дієву програму лікування алкоголізму, яка складається з таких етапів:

  • медична консультація;
  • детоксикація організму в клініці (згідно з ліцензією МОЗ України №574/0/14-19);
  • реабілітація;
  • соціальна адаптація.

Крім того, враховуються індивідуальні особливості, вікова і статева приналежність. Тобто в клініці присутній чоловічий, жіночий і підлітковий стаціонар.

Також наша клініка надає здійснює виведення з запою, як в домашніх умовах, так і в стаціонарі (це залежить від складності та тривалості перебування пацієнта в стані алкогольного сп’яніння).

Лікування наркоманії у місті Вінниця

Для ефективного лікування наркозалежних вкрай важливу роль грає грамотне поєднання медичної та психологічної допомоги. Саме тому кожен фахівець нашої клініки регулярно проходить курс підвищення кваліфікації, для поліпшення теоретичних й практичних навичок, а також освоєння передових та дієвих способів лікування.

Окрему увагу ми приділяємо роботі з рідними і близькими залежних, які часто не менш потребують підтримки. При цьому повноцінне позбавлення пацієнта і повернення до повноцінного життя можливо тільки при сприянні та вірі в результат близьких людей.

Лікування ігроманії у Вінниці

Для початку пацієнт приходить на зустріч з лікарем, для того, щоб визначити ступінь складності захворювання і підібрати ефективне лікування ігроманії.

Ігроманія досить часто зустрічається у дітей і підлітків, тому вкрай важливо при перших же підозрах звернутися за кваліфікованою консультацією до фахівця наркологічного центру.

Наша наркологічна клініка при необхідності надає конфіденційність пацієнтам, в такому випадку лікування здійснюється анонімно.

Реабілітаційний центр у Вінниці має всі умови для комфортного перебування кожного пацієнта. Ми піклуємося над позбавленням від залежності та усуненням першопричин її виникнення. Для цього ми особливу увагу приділяємо якісної психологічної допомоги.

Більш детальну інформацію про послуги центру та отримати необхідну консультацію ви можете по телефону або залишивши свою заявку на нашому сайті.

Ми знаємо, як допомогти Вам. Телефонуйте або залишайте заявку – Ми Вам передзвонимо.