Наркологічний центр в Чернігові

Залежність від спиртних напоїв, психотропних речовин, комп’ютерних або азартних ігор є серйозним захворюванням і приносить багато проблем як самій людині, так і її родичам. Але подолати згубну тягу до алкоголю і наркотиків можливо. Для цього потрібно визнати наявність проблеми та звернутися до наркологічної клініки в Чернігові.

Лікування алкоголізму в Чернігові

За допомогою досвідчених фахівців реабілітаційного центру можна подолати пристрасть до спиртного на будь-якій стадії захворювання. Основний принцип лікування — комплексне застосування найефективніших методів терапії з урахуванням індивідуальних особливостей кожної людини.

Основні етапи подолання залежності від спиртних напоїв:Наркоцентр в Чернігові

 • первинний огляд — дозволяє визначити стан здоров’я пацієнта і розробити індивідуальний курс терапії;
 • детоксикація в клініці (згідно з ліцензією МОЗ України №574/0/14-19) — спрямована на очищення організму від токсичних продуктів розпаду алкоголю;
 • медикаментозна терапія — нормалізує роботу внутрішніх органів, усуває дискомфорт, що виникає при відмові від спиртного;
 • психологічна реабілітація — допомагає позбутися від підсвідомої тяги до алкоголю, мотивуючи людину відмовитися від спиртного назавжди;
 • соціальна адаптація — полегшує повернення людини в соціум, допомагає налагодити взаємини з близькими.

Якщо пацієнт хоче подолати хворобу, але у нього немає можливості пройти курс терапії в стаціонарі, то використовується кодування. Чернігів — одне з міст, в якому ця процедура може проводитися фахівцем центру навіть в домашніх умовах.

Процедура виведення із запою

Якщо людина безперервно вживає алкоголь протягом декількох днів, то виведення із запою є необхідною процедурою, яка дає можливість продовжити подальше лікування алкоголізму. Чернігів, як і інші міста, має філію реабілітаційного центру, в якому виконується виведення із запою будь-якої складності.

Перший етап процедури — застосування сорбентів і клізми, які допомагають запобігти подальшому попаданню алкоголю в кров. В результаті вживання великої дози спиртного з’являється блювота, можливі збої в роботі внутрішніх органів. Для усунення загрози зневоднення пацієнтові ставлять крапельницю і коригують водно-електролітний склад крові, щоб прискорити детоксикацію організму, яку проводять в клініці (згідно з ліцензією МОЗ України №574/0/14-19). Нормалізувати психологічний стан пацієнта допомагають спеціальні препарати.

Фахівці клініки часто виконують виведення із запою на дому. Чернігів не є винятком, а виїзд нарколога до пацієнта здійснюється цілодобово. Після проведення огляду лікар підбирає оптимальний метод проведення процедури.

Кодування від алкоголю

Кодування від алкоголізму в Чернігові може здійснюватися в стаціонарі або вдома. Ця процедура допомагає людині утримуватися від вживання алкогольних напоїв в повсякденному житті та може проводитися з використанням медикаментів або гіпнозу.

Хімічне кодування виконується за допомогою спеціально підібраних лікарем препаратів. Вони можуть викликати фізичну відразу до спиртного або блокують почуття ейфорії, яке зазвичай виникає після прийому алкогольних напоїв.

Прагнення до тверезого способу життя може навіюватися людині за допомогою гіпнозу, допомагаючи закодуватися від алкоголю. Чернігів — одне з міст, в яких дана процедура проводиться в домашніх умовах або в стаціонарі.

Лікування наркоманії в Чернігові

Вживання психотропних речовин згубно відбивається на здоров’ї людини, а самостійно позбавитися від такої залежності неможливо. Щоб впоратися з проблемою потрібно звернутися в реабілітаційний центр для наркоманів в Чернігові.

Лікування починається з медичного обстеження і детоксикації організму, яку проводять в клініці (згідно з ліцензією МОЗ України №574/0/14-19). Курс терапії передбачає використання препаратів, які полегшують симптоми «ломки» та нормалізують психічний стан людини. Одночасно з медикаментозним лікуванням надається психологічна допомога наркозалежним. Чернігів відноситься до міст, в яких можна успішно вилікувати наркоманію на будь-якій стадії за допомогою фахівців наркологічного центру.

Боротьба з ігроманією

Залежність від азартних і комп’ютерних ігор виникає на рівні підсвідомості. Впоратися з проблемою допоможе досвідчений психотерапевт. Він визначить стадію і причини розвитку хвороби, а потім надасть людині кваліфіковану психологічну допомогу.

Якщо ігроманія супроводжується депресією, то застосовуються медичні препарати. Вони покращують психічний стан пацієнта, нормалізують сон і сприяють швидкому одужанню. Курс терапії обов’язково завершується соціальною адаптацією, яка також передбачає роботу з родичами залежного.

Наркологічна клініка «Вибір»: переваги

У реабілітаційному центрі здійснюється ефективне лікування наркоманії, ігроманії, а також лікування від алкоголізму. Чернігів — одне з міст, в якому пройти курс терапії можна анонімно. Основні переваги клініки:

 • проживання в комфортних умовах;
 • використання ефективних методик лікування;
 • індивідуальний підхід;
 • психологічна підтримка родичів залежного;
 • прийнятна вартість лікування;
 • досвідчена команда фахівців;
 • цілодобовий виїзд лікаря додому.

Ми знаємо, як допомогти Вам. Телефонуйте або залишайте заявку – Ми Вам передзвонимо.