Наркологический центр в ЖитомиреНаш наркологічний центр надає повний спектр послуг щодо питань боротьби з будь-якого роду залежностями. Для цього використовуються тільки передові проведені методики і підходи лікування. У роботі з кожним нашим пацієнтом наша наркологічна клініка застосовує індивідуальний підхід, враховуючи всі особливості і психологічні аспекти людини. При необхідності, готові надати можливість пройти курс лікування анонімно, в такому випадку всі дані пацієнта будуть перебувати під суворою секретністю.

Лікування залежностей у Житомирі: способи та методи

Лікування алкоголізму в Житомирі здійснюється за спеціальною програмою нашого центру, яка обов’язково містить медобстеження, медикаментозну детоксикацію, реабілітацію та адаптацію. У нашому центрі лікування від алкоголізму проходить під чуйним керівництвом професійних лікарів та надійного персоналу. А наявність окремого чоловічого, жіночого та підліткового стаціонару вважаємо нашою ще однією перевагою.

При необхідності персонал клініки надає таку допомогу, як виведення із запою. Дана послуга може бути повноцінно реалізована як в домашніх умовах, так і в стаціонарі (місце проведення процедури залежить від складності та тривалості запою).

Результативне лікування наркоманії в Житомирі обумовлено проходженням обов’язкових кроків лікування, а саме: консультації та медогляду у фахівця, детоксикації, реабілітації та соціальної адаптації. Також окрему увагу ми приділяємо якісній психотерапії для пацієнтів та психологічній підтримці для близьких та рідних залежних.

Ще одним напрямком клініки є лікування ігроманії. Цей вид залежності часто зустрічається не тільки у дорослих, але і у дітей і тому вкрай важливо вчасно реагувати й надати всю необхідну допомогу. Просимо вас при перших же підозрах звернутися за консультацією до наших фахівців, які при необхідності підберуть оптимальний спосіб лікування.

Щоб отримати будь-якого роду консультацію або дізнатися ціни на послуги, які надає реабілітаційний центр в Житомирі просто зв’яжіться з нами за телефоном або залиште свою заявку на нашому сайті.

Умови наркологічного центру

Ми знаємо, як допомогти Вам. Телефонуйте або залишайте заявку – Ми Вам передзвонимо.

(5 голосов, средняя оценка: 4,80 из 5)STILL NOT SURE WHAT TO DO?

We are glad that you preferred to contact us. Please fill our short form and one of our friendly team members will contact you back.


X