Наркологічний центр в Житомирі

Якщо людина не може самостійно подолати залежність від чого-небудь, то їй необхідно звернутися в наркологічний центр. Житомир — одне з міст України, в якому можна швидко позбутися від згубної пристрасті до алкоголю, психотропних речовин або ігор.

Лікування наркоманії

Вживання психотропних речовин завдає величезної шкоди здоров’ю і скорочує тривалість життя, а наркозалежний не може бути повноцінним членом суспільства. Важливо вчасно почати лікування наркоманії. Житомир — одне з міст, в якому від наркотичної залежності можна позбутися на будь-якій стадії.

Перед початком терапії проводиться медичне обстеження. Лікування комплексне і складається з таких етапів:Наркоцентр в Житомирі

 1. Детоксикація в клініці (згідно з ліцензією МОЗ України №574/0/14-19). Містить комплекс заходів, які допомагають побороти фізичний потяг до психотропних речовин, очистити організм і полегшити симптоми «ломки». Програму лікування розробляє нарколог. Житомир, як і інші міста, пропонує пройти цю процедуру в умовах стаціонару.
 2. Реабілітація. На цьому етапі проводиться аналіз причин, які призвели до розвитку залежності. Пацієнт відвідує психолога, вчиться аналізувати свою поведінку, знаходить нові захоплення, відновлює свої особистісні якості.
 3. Ресоціалізація. Допомагає людині повернутися до звичайного життя після завершення лікування в стаціонарі. Фахівці реабілітаційного центру надають пацієнтові психологічну підтримку, спрямовану на подолання спокуси знову повернутися до вживання наркотиків.

Лікування ігроманії

Неконтрольоване бажання грати також є серйозним захворюванням, вилікувати яке можна в приватній клініці Житомира. Курс терапії спрямований на надання пацієнтові кваліфікованої психологічної допомоги та формування у нього правильних життєвих принципів.

Для поліпшення самопочуття залежному часто призначаються фізіотерапевтичні процедури. Крім цього, проводять роботу з його рідними, метою якої є відновлення нормальних взаємин людини з близькими. Курс терапії завершується проходженням соціальної адаптації, спрямованої на відновлення повноцінного життя пацієнта за стінами клініки.

Лікування алкоголізму

Регулярне вживання великих доз алкоголю призводить до розвитку різних хронічних захворювань і нерідко закінчується летальним результатом. У різних містах України працюють реабілітаційні центри, які пропонують лікування алкоголізму. Житомир — не виняток.

Перед початком лікування проводиться медогляд залежного, за результатами якого виконується детоксикація організму в клініці (згідно з ліцензією МОЗ України №574/0/14-19) і складається програма боротьби із захворюванням. Курс терапії складається з двох складових:

 • подолання фізичної залежності — пацієнтові призначають медичні препарати, що допомагають знизити дискомфорт під час абстинентного синдрому, нормалізувати сон і запобігти розвитку психозу;
 • боротьба з психологічним потягом до спиртного — здійснюється за допомогою індивідуальних та групових занять з психологом, які допомагають пацієнту переглянути свої моделі поведінки та сформувати навички здорового способу життя.

Для підвищення ефективності лікування може виконуватися лазерне кодування від алкоголізму в Житомирі. Його суть полягає у впливі лазерного променя на біологічно активні точки в головному мозку і на тілі людини, що відповідають за потяг до спиртного.

Виведення із запою

Ця процедура необхідна в тому випадку, коли людина вживає великі дози алкоголю протягом декількох днів поспіль і виконується досвідченим лікарем наркологом Житомира. Її суть полягає в застосуванні крапельниць і спеціальних препаратів, які очищають організм пацієнта від продуктів розпаду алкоголю, нормалізують роботу внутрішніх органів і стан психіки.

Процедура проводиться в стаціонарі та вдома, а виїзд фахівця до пацієнта здійснюється цілодобово. Програма дій складається індивідуально на основі отриманих даних про стан здоров’я залежного і ступеня інтоксикації організму.

Кодування

Назавжди позбутися від алкогольної залежності допомагає кодування від алкоголізму в Житомирі, ціна якого залежить від індивідуальних особливостей пацієнта. Процедура часто виконується за допомогою спеціальних медикаментів, які викликають головний біль, нудоту або блювоту при вживанні спиртних напоїв.

Гіпноз — другий спосіб кодування алкоголізму. Ціна процедури також визначається індивідуально, а найкращого ефекту вдається досягти, якщо людина легко піддається навіюванню. За допомогою гіпнозу відразу до алкоголю прищеплюють пацієнтові на підсвідомому рівні.

НЦ «Вибір» — кращий нарко диспансер Житомира

У реабілітаційному центрі можна успішно подолати потяг до наркотиків або ігор, а також пройти лікування алкоголізму в Житомирі. Відгуки багатьох пацієнтів дозволяють виділити такі переваги лікування в клініці:

 • анонімність;
 • комфортні умови стаціонару;
 • високоефективні методи терапії;
 • індивідуальний підхід;
 • доступна вартість лікування;
 • психологічна підтримка рідних пацієнта.

Ми знаємо, як допомогти Вам. Телефонуйте або залишайте заявку – Ми Вам передзвонимо.