МИ ЗНАЄМО ЯК ВАМ ДОПОМОГТИ

Телефонуйте або залишайте заявку вже зараз

Послуги

У нашому центрі працюють кваліфіковані фахівці, що мають багаторічний досвід допомоги залежним.
Лікування алкогольної і наркотичної залежності проходить в умовах стаціонару.
У стаціонарі надається комплексна, медикаментозна, психологічна та психотерапевтична допомога лікування всіх видів залежностей.

 • Лікування алкоголізму

  Лікування алкоголізму

  Ефективні методики лікування алкоголізму здійснюються абсолютно анонімно.

 • Лікування наркоманії

  Лікування наркоманії

  Методи спрямовані на позбавлення від фізичної та психологічної потреби в наркотиках.

 • Лікування ігроманії

  Лікування ігроманії

  Зміна залежної поведінки ігромана комплексом терапевтичного впливу для зміни його свідомості.

 • Виведення з запою

  Виведення з запою

  Безболісна детоксикація за допомогою медикаментозного втручання з можливим продовженням роботи з психологічною залежністю.

 • Кодування від алкоголізму

  Кодування від алкоголізму

  Зміна захисних реакцій людського тіла, висловлює огиду після кодування до спиртного.

 • Зняття наркотичної ломки

  Зняття наркотичної ломки

  Усунення симптомів соматичних і психотерапевтичних розладів викликаних скасуванням наркотику за допомогою медикаментозного втручання

Умови нашого наркологічного центру

Про наркологічний центр « Вибір»

Атмосфера в центрі спрямована на якнайшвидше відновлення втрачених можливостей, створення мотивації на тверезість і придбання навичок, що дають можливість прийти до повноцінного, щасливого та нового життя.

Лікування алкоголізму та наркоманії

Ми працюємо з найважчими випадками і неодноразово допомагали пацієнтам, які раніше лікувалися в інших клініках, але не отримали бажаного результату. У нас можна пройти повний курс лікування алкогольної та наркотичної залежності – від детоксикації до реабілітації. Ми орієнтовані на індивідуальний підхід і результат, тому в разі «зриву» безкоштовно проводимо протирецидивний курс лікування.

+38 066 292 06 66

+38 093 092 07 66

+38 067 295 33 55

цілодобово і без вихідних

АНОНІМНО. ЕФЕКТИВНО. ЦІЛОДОБОВО

ВАС НЕ СТАВИТИМУТЬ НА ОБЛІК – Дані про клієнтів нікуди не передаються;
ДОКУМЕНТИ НЕ ПЕРЕВІРЯЮТЬСЯ – Ви можете звернутися під вигаданим іменем;
СТОРОННІМ НЕ МАЄ ДОСТУПУ – Ми не відповідаємо на запити про клієнтів центру;

ЕФЕКТИВНІ МЕТОДИ

Використовуємо методи, які довели високу ефективність і сучасні інноваційні програми.

КВАЛІФІКОВАНИЙ ПЕРСОНАЛ

Працює колектив висококваліфікованих фахівців з багаторічним досвідом роботи.

СТАЦІОНАР: ЕКОНОМ, ЛЮКС, VIP

Палати з загальним та індивідуальним розміщенням зі всіма зручностями, VIP-блок з окремим входом.

ЦІЛОДОБОВИЙ ЗВ'ЯЗОК З ЦЕНТРОМ

Ви можете зателефонувати або написати нам в будь-який час. Наш лікар-нарколог завжди на зв’язку.

Філії

Чому до нас звертаються:

В Наркологічному центрі «Вибір» використовується Американська програма “12 кроків”, яка визнана найефективнішою програмою лікування хімічної і не хімічної залежностей. Основне завдання програми – профілактика рецидивуючої поведінки, а також формування нового тверезого способу життя. У нашому центрі працюють кваліфіковані фахівці, що мають багаторічний досвід допомоги залежним.

Більше 5 років ми допомагаємо людям

Наш центр вже більше 5 років допомагає залежним людям,  а саме в лікування різних залежностей на будь-якій стадії.

Більше 120 вільних від залежностей людей

За весь час нашої роботи ми вилікували велику кількість людей. Всі ці люди знайшли новий спосіб життя, інтереси, а хтось навіть сім’ї.

12 кваліфікованих фахівців

У команді нашого центру працюють кваліфіковані фахівці. Від консультанта по хімічної залежності до штатного нарколога.

 • "Одного разу абсолютно випадково я побачив як мій син (17 років) виходить з аптеки, це стало для мене подивом, навіщо він туди заходив? Може він захворів !? Але через деякий час, дружина знаходила в кишенях чеки і порожню упаковку з під кодтерпін, після чого за допомогою інтернету ми дізналися що це один з видів наркотичних препаратів! Мене це шокувало, усвідомлення того що мій син нарко залежний. Як би це мені не було складно, але я прийняв рішення відправити сина на реабілітацію! Пройшовши курс 6 місячної реабілітації мій син помітно змінився, він став більш відповідальний, дисциплінований і тверезо дивитися на життя."

  Сергій
  Батько пацієнта
 • "З проблемою наркоманії я зіткнулася дуже давно, ще 8 років тому, коли моя донька Олена (24 роки) почала вживати героїн, а потім метадон, після чого вона стала на замісну терапію що в середовищі наркоманів вважається бездонною прірвою з якої немає виходу. Людина який ставати на замісну терапію підписує собі смертельний вирок. Дізнавшись про це я не могла дивитися як моя дитина вмирає, я вжила заходів і відправила її на реабілітацію в наркологічний центр "Вибір". В даний час вона знаходиться на реабілітації 3,5 місяця. Результат на обличчя, вона дякує мені за прийняте мною тоді рішення, в даний момент, ми вперше за багато років можемо дуже душевно поспілкуватися на будь-які теми. Я вдячна Господу і хлопцям які займаються реабілітацією, що моя дитина жива і у неї тепер є шанс ...

  Марія
  Мати пацієнта
 • "Доброго дня, я Віталій колишній військовий мені як не кому знайома проблема наркоманії. Мій 30-річний син довгий час вживав наркотики, він навіть деякий час торгував ними за що відсидів термін, але в'язниця не змінила його, я б навіть сказав посилила проблему залежності в його житті. Спочатку я був байдужий до цієї проблеми намагався впливати на неї своєю байдужістю, сподівався що син сам зробить правильний вибір, але час ішов і не діяти мені набридло, я офіцер: "Я повинен щось зробити ", сказав я собі. Посадив його в машину і привіз на реабілітацію закритого типу. В даний момент моєму синові 32 і він півтора року тверезий, я бачу як не просто йому міняти себе, але в той же час я бачу як він дорожить своєю тверезістю. Мені як батькові дуже приємно і радісно спостерігати як він будує свою сім'ю, змінює своє життя, і незабаром зробить мене дідусем!"

  Віталій
  Батько пацієнта
 • "Добрий день, мене звати Сергій, я залежний, спочатку я думав що я сам зможу впоратися зі своєю залежністю, не вийшло, не зміг, потім я обманював себе тим що коли мені буде потрібно я зможу кинути і знову я зазнав невдачі, потім мені прийшло усвідомлення того що мені потрібна допомога. Я звернувся за допомогою в реабілітаційний центр "Вибір" де багато з моїх знайомих проходили реабілітацію, яку в результаті пройшли успішно і на сьогоднішній день я тверезий! Дякую хлопцям за допомогу."

  Сергій
  Пацієнт

Наркологічний центр «Вибір»: ми не обіцяємо, а діємо!

З кожним роком проблема залежності стає все більш помітною, адже люди вже не приховують її в родинному колі, а намагаються вирішити за допомогою сучасних методів. НЦ «Вибір» спеціалізується на реабілітації всіх різновидів аддикції і готовий у будь-який момент прийти вам на допомогу.

Основні переваги нашого закладу

Наркологічний центр «Вибір» у Києві, а також наші відділення у Чернігові, Черкасах, Львові та Житомирі серед фахівців вважається одним з найуспішніших закладів України, що доводиться статистикою одужань пацієнтів.

Реабілітація включає в себе наступні етапи:

 • первинна консультація з залежним та його родиною для визначення ступеня складності проблеми;
 • зняття абстинентного синдрому;
 • реабілітаційний курс, метою якого є відновлення психофізичного здоров’я та відпрацювання нової тверезої свідомості;
 • «ресоціалізація» – пацієнт поступово адаптується до соціуму і виконує обов’язки волонтера (при бажанні він може залишитися тут на постійну роботу).

Наша наркологічна клініка розглядає проблему залежності в розрізі програми «12 кроків», яка вже на протязі майже 70-ти років використовується в провідних наркологіях Європи, Канади, США, Австралії. Вона передбачає повну свідому відмову від залежного життя, а в якості рушійних факторів виступає робота над собою, яка дозволяє змінити характер, мислення, вчинки. Людина сама приходить до висновку, що наркотики не тільки гальмують її розвиток, але поступово вбивають іі і при цьому не вирішують, а створюють зайві проблеми. Більш цього, хоч це не релігійна программа реабілітації, але в ній присутнє поняття «вищої сили», на яку потрібно спиратися у своєму житті. Багато залежних, таким чином, відкрили для себе віру і стали розвиватися в духовному плані.

До речі, наш заклад формує комфортні умови перебування в його стінах з точки зору організації часу, вільного від занять. Так, в розкладі виділено години для прогулянок, для здійснення особистих справ, для спортивних заходів та відвідування бані, є творчі вечори. Це сприяє всебічному розвитку наших реабілітантів і урізноманітнює їх звичний побут.

Інструментами, які допомагають засвоїти «Кроки», наркологічний центр вважає групові заняття, де пацієнти передають свій досвід одужання, бесіди з психологом, написання робіт, перегляд програмних і духовних фільмів та читання літератури такого ж плану. Така робота не минає без наслідків – реабілітанти повністю відновлюють пам’ять, набувають нових знань, вчаться нормально розмовляти, тобто вони стають готовими до соціуму в якості його повноцінних членів.

Що пропонує наш наркологічний центр?

Ми пропонуємо ефективне лікування аддикцій, яке вирішує проблему наркоманії, ігроманії та алкоголізму. Також до списку «бонусів» входить:

 1. гарантована анонімність;
 2. доступна вартість лікування;
 3. індивідуальна ціна, що визначається в залежності від терміну перебування на реабілітації та складності випадку;
 4. висококласні фахівці, що мають значний досвід боротьби з адикціями;
 5. дружній професійний колектив;
 6. наявність всіх необхідних лікарських препаратів;
 7. практика цілодобового нагляду за абстинентами та пацієнтами, які проживають у нас від 1 до 3 місяців;
 8. комфортні побутові умови – 2-х поверховий дім з великою вітальнею, окремим карантином, кількома спальнями для чоловіків і жінок, 2 ванними кімнатами. Таже в розпорядженні наших пацієнтів просторний двір, баня та басейн;
 9. можливість доставки залежного прямо з дому на територію закладу.

Ви можете звертатися до нас цілодобово – ми завжди проконсультуємо вас і допоможемо вирішити всі організаційні питання.

STILL NOT SURE WHAT TO DO?

We are glad that you preferred to contact us. Please fill our short form and one of our friendly team members will contact you back.

X