Наркологічний центр "Вибір" пропонує кваліфіковану допомогу позбавлення від різного виду залежностей
детальніше
МИ ЗНАЄМО ЯК ВАМ ДОПОМОГТИ

Телефонуйте або залишайте заявку вже зараз

Наркологічний центр в Києві для лікування від алкоголізму і наркоманії

Послуги

У нашому центрі працюють кваліфіковані фахівці, що мають багаторічний досвід допомоги залежним.
Лікування алкогольної і наркотичної залежності проходить в умовах стаціонару.
У стаціонарі надається комплексна, медикаментозна, психологічна та психотерапевтична допомога лікування всіх видів залежностей.

 • Лікування алкоголізму

  Лікування алкоголізму

  Ефективні методики лікування алкоголізму здійснюються абсолютно анонімно.

 • Лікування наркоманії

  Лікування наркоманії

  Методи спрямовані на позбавлення від фізичної та психологічної потреби в наркотиках.

 • Лікування ігроманії

  Лікування ігроманії

  Зміна залежної поведінки ігромана комплексом терапевтичного впливу для зміни його свідомості.

 • Виведення з запою

  Виведення з запою

  Безболісна детоксикація за допомогою медикаментозного втручання з можливим продовженням роботи з психологічною залежністю.

 • Кодування від алкоголізму

  Кодування від алкоголізму

  Зміна захисних реакцій людського тіла, висловлює огиду після кодування до спиртного.

 • Зняття наркотичної ломки

  Зняття наркотичної ломки

  Усунення симптомів соматичних і психотерапевтичних розладів викликаних скасуванням наркотику за допомогою медикаментозного втручання

Про наркологічний центр « Вибір»

Атмосфера в центрі спрямована на якнайшвидше відновлення втрачених можливостей, створення мотивації на тверезість і придбання навичок, що дають можливість прийти до повноцінного, щасливого та нового життя.

Лікування алкоголізму та наркоманії

Ми працюємо з найважчими випадками і неодноразово допомагали пацієнтам, які раніше лікувалися в інших клініках, але не отримали бажаного результату. У нас можна пройти повний курс лікування алкогольної та наркотичної залежності – від детоксикації до реабілітації. Ми орієнтовані на індивідуальний підхід і результат, тому в разі «зриву» безкоштовно проводимо протирецидивний курс лікування.

+38 066 292 06 66

+38 093 092 07 66

+38 067 295 33 55

Робочий час

ПН-СБ 8:00-21:00
ВС 8:00 – 19:00
ПРАЗДНИЧНЫЕ ДНИ – ВЫХОДНОЙ

АНОНІМНО. ЕФЕКТИВНО.

ВАС НЕ СТАВИТИМУТЬ НА ОБЛІК – Дані про клієнтів нікуди не передаються;
ДОКУМЕНТИ НЕ ПЕРЕВІРЯЮТЬСЯ – Ви можете звернутися під вигаданим іменем;
СТОРОННІМ НЕ МАЄ ДОСТУПУ – Ми не відповідаємо на запити про клієнтів центру;

ЕФЕКТИВНІ МЕТОДИ

Використовуємо методи, які довели високу ефективність і сучасні інноваційні програми.

КВАЛІФІКОВАНИЙ ПЕРСОНАЛ

Працює колектив висококваліфікованих фахівців з багаторічним досвідом роботи.

СТАЦІОНАР: ЕКОНОМ, ЛЮКС, VIP

Палати з загальним та індивідуальним розміщенням зі всіма зручностями, VIP-блок з окремим входом.

ЧАСИ РОБОТИ: ПН-СБ 8:00-21:00 ВС 8:00 - 19:00 ПРАЗДНИЧНЫЕ ДНИ - ВЫХОДНОЙ

Ви можете зателефонувати або написати нам в будь-який час. Наш лікар-нарколог завжди на зв’язку.

Філії

Чому до нас звертаються:

В Наркологічному центрі «Вибір» використовується Американська програма “12 кроків”, яка визнана найефективнішою програмою лікування хімічної і не хімічної залежностей. Основне завдання програми – профілактика рецидивуючої поведінки, а також формування нового тверезого способу життя. У нашому центрі працюють кваліфіковані фахівці, що мають багаторічний досвід допомоги залежним.

Більше 5 років ми допомагаємо людям

Наш центр вже більше 5 років допомагає залежним людям,  а саме в лікування різних залежностей на будь-якій стадії.

Більше 120 вільних від залежностей людей

За весь час нашої роботи ми вилікували велику кількість людей. Всі ці люди знайшли новий спосіб життя, інтереси, а хтось навіть сім’ї.

12 кваліфікованих фахівців

У команді нашого центру працюють кваліфіковані фахівці. Від консультанта по хімічної залежності до штатного нарколога.

 • "Одного разу, абсолютно випадково, я побачив як мій син (17 років) виходить з аптеки, це стало для мене подивом, навіщо він туди заходив? Може він захворів!? Але через деякий час, дружина знайшла в його кишенях чеки та порожню упаковку з під "Кодтерпін", після чого в інтернеті ми дізналися, що це один з видів наркотичних препаратів! Мене це шокувало, усвідомлення того що мій син наркозалежний. Це було складно, але я прийняв рішення відправити сина на реабілітацію! Пройшовши курс 6 місячної реабілітації мій син помітно змінився, він став більш відповідальний, дисциплінований і тверезо дивитися на життя."

  Сергій
  Батько пацієнта
 • "З проблемою наркоманії я зіткнулася дуже давно, ще 8 років тому, коли моя донька Олена (24 роки) почала вживати героїн, а потім метадон, після чого вона переїшла на замісну терапію, що серед наркоманів вважається бездонною прірвою з якої немає виходу. Людина, яка стає на замісну терапію підписує собі смертельний вирок. Дізнавшись про це, я не могла дивитися як моя дитина вмирає, і прийняла рішення відправити її на реабілітацію в наркологічний центр "Вибір". Зараз вона знаходиться на реабілітації 3,5 місяця. У результаті - вона дякує мені за мною прийняте тоді рішення, зараз ми, вперше за багато років, можемо відверто поспілкуватися на будь-які теми. Я вдячна Господу і людям які займаються реабілітацією, що моя дитина жива і у неї тепер є шанс…"

  Марія
  Мати пацієнта
 • "Доброго дня, я Віталій, колишній військовий, мені як нікому знайома проблема наркоманії. Мій 30-річний син довгий час вживав наркотики, він навіть деякий час торгував ними, за що відсидів термін, але в'язниця не змінила його, я б навіть сказав, посилила проблему залежності в його житті. Спочатку я був байдужий до цієї проблеми, намагався впливати на неї своєю байдужістю, сподівався що син сам зробить правильний вибір, але час ішов і чекати мені набридло, я офіцер: "Я повинен зробити що-небудь", сказав я собі. Посадив його в машину і відвіз на реабілітацію закритого типу. Зараз моєму синові 32 і він півтора року тверезий, я бачу як непросто йому міняти себе, але в той же час я бачу як він дорожить своєю тверезістю. Мені як батькові дуже приємно і радісно спостерігати як він будує свою сім'ю, змінює своє життя, і незабаром зробить мене дідусем!"

  Віталій
  Батько пацієнта
 • "Добрий день, мене звати Сергій, я залежний, спочатку я думав що я сам зможу впоратися зі своєю залежністю, але не вийшло, не зміг. Потім я обманював себе тим, що коли мені буде потрібно, я зможу кинути та знову зазнав невдачі, потім мені прийшло усвідомлення того що мені потрібна допомога. Я звернувся за допомогою в реабілітаційний центр "Вибір" де багато з моїх знайомих проходили реабілітацію, яку в результаті пройшли успішно і на сьогоднішній день я тверезий! Дякую хлопцям за допомогу."

  Сергій
  Пацієнт

Втомилися жити в постійному страху і кожною клітинкою відчувати, як рідного вам людини затягує у вир залежності? Життя розділилася на «до» і «після», і вважаєте, що немає виходу з цього лабіринту?

Реабілітаційний центр «Вибір» - це реальний шанс перемогти важку недугу і подарувати оступившемуся людині путівку в здорову і повноцінне життя.

(1 голосов, средняя оценка: 5,00 из 5)STILL NOT SURE WHAT TO DO?

We are glad that you preferred to contact us. Please fill our short form and one of our friendly team members will contact you back.


X