Наркологічний центр в Одесі

Наркологический центр в Одессе

При наявності згубної пристрасті до спиртних напоїв, психотропних речовин, комп’ютерних або азартних ігор людина потребує професійної допомоги. Відвідавши реабілітаційний центр в Одесі, можна пройти анонімний курс терапії, який підбирається індивідуально для кожної людини.

Лікування в наркологічній клініці в Одесі

Повноцінне лікування алкоголізму та будь-якої іншої згубної залежності неможливе без комплексного підходу, який містить кілька важливих етапів. Для подолання захворювання на фізичному рівні застосовуються спеціальні медикаментозні препарати, а підсвідомий потяг до джерела задоволення усувають за допомогою досвідченого психіатра. В Одесі можна успішно позбутися від різних видів залежностей, пройшовши добровільне або примусове лікування у досвідчених фахівців.

Лікування алкоголізму в Одесі

Пристрасть до спиртного розвивається під впливом несприятливого соціального оточення або різних життєвих труднощів. У результаті споживання великих доз алкоголю відбувається порушення роботи внутрішніх органів, а поведінка людини часто стає неадекватною.

Лікування алкоголізму в Одесі здійснюється в кілька етапів:

  1. Первинна консультація в Одесі з метою обстеження організму та розробки індивідуального курсу терапії.
  2. Детоксикація в клініці (згідно з ліцензією МОЗ України №574/0/14-19), що дозволяє вивести з організму продукти розпаду алкоголю і відновити повноцінну роботу внутрішніх органів.
  3. Психологічне відновлення, в процесі якого аналізуються причини розвитку захворювання, формується бажання подолати підсвідомий потяг до спиртного.
  4. Повернення в соціум із практичним застосуванням всіх навичок, вироблених під час стаціонарної терапії.

В Одесі здійснюється лікування жіночого алкоголізму. Ціна курсу терапії залежить від особливостей протікання захворювання, тому розраховується індивідуально.

Виведення із запою в Одесі

Дана процедура необхідна в тому випадку, коли людина щодня вживає великі дози спиртного. Виведення із запою дозволяє очистити організм від токсинів, відновити нормальну роботу всіх органів тіла людини та нормалізувати психологічний стан. Для коригування складу крові та запобігання зневоднення пацієнтові ставлять крапельницю. Процедура зазвичай проводиться в стаціонарі в Одесі, але можливе також виведення із запою на дому.

Кодування від алкоголю в Одесі

Якщо з якихось причин людина не може пройти курс фізичної та психологічної реабілітації в умовах стаціонару в Одесі, то виконується кодування від алкоголізму. Воно значно знижує ризик повторного розвитку хвороби, але вимагає особистої згоди пацієнта.

В Одесі кодування від алкоголізму виконується кількома способами:

  1. Хімічне кодування. Має багато позитивних відгуків і виконується із застосуванням медичних препаратів, які формують фізичну відразу до алкоголю або блокують почуття ейфорії при вживанні спиртного.
  2. Психологічне кодування. Використовується для пацієнтів, які легко піддаються навіюванню або мають хронічні хвороби, що не дозволяють використовувати медикаменти. Відраза до спиртного навіюється на рівні підсвідомості.

Лікування наркоманії в Одесі

Залежність від психотропних речовин руйнує людину, провокуючи розвиток серйозних захворювань і психічних розладів. При передозуванні нерідко бувають і летальні випадки. Тому при наявності проблеми слід негайно звернутися за кваліфікованою допомогою.

Лікування наркоманії в Одесі виконується в кілька етапів. Спочатку пацієнти наркодиспансеру проходять медичне обстеження і детоксикацію в клініці (згідно з ліцензією МОЗ України №574/0/14-19). Після цього призначається курс терапії із застосуванням ліків для придушення симптомів «ломки». Найважливішою складовою одужання є психологічна підтримка людини, а відновленню нормального життя в соціумі допомагає курс ресоціалізації.

Лікування ігроманії в Одесі

Патологічна тяга до комп’ютерних та азартних ігор є серйозним психологічним розладом, до якого найчастіше схильні дорослі люди та підлітки. У наркологічній клініці «Вибір» в Одесі фахівці виконують якісне лікування ігроманії на будь-якій стадії розвитку захворювання. Курс терапії складається з таких етапів:

  • первинна діагностика;
  • поліпшення стану здоров’я пацієнта за допомогою фізіотерапевтичних процедур;
  • заняття з психіатром;
  • корекція моделей поведінки та перегляд життєвих цінностей.

У запущених випадках захворювання може застосовуватися лікування гіпнозом, а також кодування від ігрових автоматів.

Реабілітаційний центр в Одесі: переваги

Наркодиспансер «Вибір» отримав багато позитивних відгуків. У реабілітаційному центрі працює найкращий нарколог в Одесі, а також інші фахівці, які виконують лікування жіночого алкоголізму, лікування наркоманії та інших залежностей. Курс терапії підбирається персонально для кожної людини, а його ціна визначається з урахуванням індивідуальних особливостей. У стаціонарі в Одесі створені всі умови для комфортного проживання, а використання сучасних методів терапії дозволяє прискорити одужання.

Ми знаємо, як допомогти Вам. Телефонуйте або залишайте заявку – Ми Вам передзвонимо.