Той факт, що алкоголізм, в т.ч. і «пивний» – це складне, прогресуюче і часто рецидивуюче захворювання з частим летальним результатом, вже визнають багато залежні люди. Але не всі можуть пройти повноцінний курс лікування від алкоголізму. Тим, у кого немає часу на тривале перебування в умовах наркологічного центру, ми пропонуємо альтернативний варіант – кодування від алкоголізму на дому або в стаціонарі за допомогою найбільш ефективних сучасних методик, схвалених провідними наркологами України.

Це одна з найбільш затребуваних послуг наркологічного центру «Вибір», до якої вдаються люди, які хочуть налагодити своє особисте життя, соціальні зв’язки, досягти нових кар’єрних висот.

Як здійснюється кодування від алкоголізму в Києві?

Відразу обмовимося – ми не будемо розглядати альтернативні методики (народну медицину, змови, «магію»), оскільки вони не мають ніякої наукової основи і їх ефективність дуже сумнівна. Ми впевнені, що найбільш дієвими вважаються два види кодування людини від даної адикції – медикаментозний і гіпнотичний. У першому випадку використовуються спеціальні препарати, що блокують психіку або фізіологію аддикта, в іншому – відразу до алкоголю навіюється за допомогою гіпнозу (за курсом В. Довженко алкоголіку на підсвідомості «прищеплюється» думка про необхідність вести тверезий спосіб життя).

Обидва способи застосовуються тільки після виведення із запою і первинного очищення організму алкоголіка. Вони мають свої переваги і недоліки. Так, гіпнозу піддаються далеко не всі алкозалежні, необхідно, щоб за складом свого характеру пацієнт був вселяє, а препарати протипоказані при ряді хронічних захворювань. Але якщо говорити про їх результативності, то вищий позитивний підсумок показує статистика кодування за допомогою медикаментів.

Кодування від алкоголю ліками

Кодування від алкоголізму Київ
Хімічне кодування в нашій клініці здійснюється двома методами:

 • засобами, які впливають на «зону задоволення» і обнуляє ейфорію від вживання – алкоголік не отримує звичного полегшення і задоволення, але при цьому відчуває негативні побічні ефекти пияцтва (нудоту, блювоту, головний біль);
 • медикаментами, після прийняття яких, навіть крапля спиртовмісної речовини викликає фізичну відразу – нудоту і блювоту, а більш висока доза – інтоксикацію організму.

Вибір конкретного способу кодування від алкоголю залежить від ряду факторів – психосоматичного стану та віку залежного, стажу зловживання, типу віддається перевага спиртного. Ці питання уточнюються під час консультації з фахівцем, який буде здійснювати процедуру і спостерігати за адиктів.

Кодування від алкоголізму: ціна послуги

Наркологічна клініка «Вибір» з самого початку своєї діяльності впроваджує індивідуальну цінову політику , беручи до уваги безліч складових – тип використовуваного ліки, тривалість дії кодування, місце, де буде проходити процедура. Точно дізнатися, скільки коштує ця послуга, ви можете у консультантів, зв’язавшись з ними по телефону або через заявку на сайті.

Чому нам можна довірити кодування від алкоголю?

Наш центр міцно займає провідні позиції в сфері роботи з алкозалежними людьми, тому практика проведення їх кодування відточена від першого до останнього етапу. В обов’язковому порядку ми проводимо медичний огляд пацієнта, консультуємося з ним і з членами його сім’ї, щоб мінімізувати можливість прояву негативних наслідків.

Відгуки наших клієнтів свідчать, що для більшості кодування від алкоголю стала першим кроком на шляху до повного одужання.

Серед переваг звернення до нашої наркології можна віднести:

 • висококваліфікований персонал, що працює під керівництвом досвідчених фахівців;
 • гнучку систему розцінок;
 • можливість проведення кодування на дому і в стаціонарі, а також доставки алкоголіка на територію центру;
 • використання якісних сертифікованих лікарських засобів;
 • психологічну допомогу;
 • гарантовану анонімність;
 • стислі часові терміни.

З нами вигідно і зручно співпрацювати, оскільки ми дорожимо своєю репутацією і вважаємо її найкращим доказом свого професіоналізму. Ми впевнені, що нам є чим пишатися, адже НЦ «Вибір» пропонує своїм клієнтам реальний вихід з проблеми алкогольної залежності. Переконайтеся в цьому самі – ми допоможемо кожному!

 

Кодування від алкогольної залежності – це процедура, суть якої полягає в тому, щоб виробити в людині огиду до напоїв, що містять алкоголь на рівні фізіології або психіки (в залежності від використаного методу). Тобто, в результаті такого втручання закодований  від алколю при вживанні спиртних напоїв вже не відчуває звичну ейфорію, а конкретне нездужання – нудоту, блювоту, головний біль, панічний страх і т.д.

Але зверніть увагу – кодування від алкоголізму це тільки перший крок на шляху до тверезого життя, оскільки якщо людині в закодованому стані не надавати максимальну моральну підтримку, він може зірватися і знову почне пити, не дивлячись на негативну реакцію з боку організму, або ж відправиться до наркологів для того, щоб його розкодували.

На сьогоднішній день існують кілька методів кодування:

 • медикаментозне кодування – мається на увазі введення пацієнту певного препарату, який викликає в організмі фізичну непереносимість алкоголю або позбавляє спиртні напої привабливості з психологічної точки зору. Препарати можуть мати різну тривалість впливу в залежності від свого виду і концентрації, тому вкрай важливо точно визначити, на який термін здійснюється кодування. На сьогоднішній день медикаментозний метод вважається найбільш прогресивним і ефективним способом кодування від алкоголізму, але, на жаль, він підходить не всім алкозалежним, протипоказанням до нього є деякі захворювання, запальні процеси і хронічні патології;
 • гіпнотичний вплив – кодування алкозалежного  здійснюється в стані гіпнотичного трансу лікарем, який дає йому «установку» на тверезе життя. Як правило, рушійною силою, яка не дозволяє вживати алкоголь, є страх перед смертю, нав’язуваний пацієнту, тому ефективність кодування не надто висока. Другий «мінус» полягає в тому, що така процедура впливає тільки на людей, які піддаються навіюванню ззовні;
 • психотерапевтичний метод В. Довженко – безпечний спосіб кодування, заснований на зміні переконань і принципів алкозалежного і не вимагає використання медикаментозних препаратів. Його недоліком є ​​те, що він впливає тільки на алкоголіків, які внутрішньо готові до змін.

При медикаментозних способах кодування від алкоголізму (ампульний і ін’єкційний метод) на сьогоднішній день використовують:

 • дисульфірам – це синтетичний препарат, який блокує вироблення ферментів, які розщеплюють спирт. Якщо після процедури кодування цим засобом почати вживати алкоголь, він викличе сильне отруєння організму;
 • налтрексон – це синтетична речовина, що блокує ті рецептори мозку, стимуляція яких викликає задоволення і ейфорію від вживання алкоголю. Якщо закодована людина почне випивати, він вже не буде відчувати того «позитивного» ефекту, який, зазвичай, дає алкоголь, але при цьому, випробує всі негативні побічні явища – сплутаність мови, порушення координації рухів, нудоту і похмілля

Кодування від алкогольної залежності не є 100% гарантією того, що людина назавжди «зав’яже» з цією згубною звичкою. «Сухі» цифри статистики підтверджують, що найбільш високий показник одужання несе в собі Лікування алкоголізму з подальшою реабілітацією залежного. Але, тим не менш, кодування з кожним роком стає все більш затребуваною процедурою, оскільки має ряд переваг перед психотерапевтичної програмою. це:

 • абсолютна анонімність – відомості про пацієнта не проходять ні по яким списками і базам даних;
 • можливість проведення процедури в домашніх умовах;
 • мінімальні витрати часу – кодування здійснюється за 2-3 години, тоді, як лікування та подальша реабілітація займає кілька місяців, тому-що не всі залежні можуть дозволити собі «випасти» з бізнесу або сім’ї на такий період;
 • результативність (особливо, якщо мова йде про медикаментозне кодуванні);
 • можливість самостійно вибирати термін дії кодування;
 • можливість провести розкодування алкозалежної при виникненні форс-мажорних обставин

Звичайно, всі ці «плюси» притаманні тільки кодування, зробленому кваліфікованими фахівцями із застосуванням якісних сертифікованих препаратів, тому якщо ви зважилися на цей крок, пам’ятайте, що довіряти цю процедуру потрібно тільки професіоналам. Від того, наскільки правильно і докладно ви підійдете до вибору наркологічного центру, залежить кінцевий результат процедури, а значить, і ваше життя, тому не ризикуйте собою і своїм здоров’ям, звертайтеся до тих, хто готовий нести відповідальність за свою роботу.

Чому варто з нами працювати:

В Наркологічному центрі «Вибір» використовується Американська програма “12 кроків”, яка визнана найефективнішою програмою лікування хімічної і не хімічної залежностей. Основне завдання програми – профілактика рецидивуючої поведінки, а також формування нового тверезого способу життя. У нашому центрі працюють кваліфіковані фахівці, що мають багаторічний досвід допомоги залежним.

 

 • Кваліфіковані фахівці
 • Легітимність
 • Конфіденційність
 • Багаторічний досвід лікування залежних

 

 

Наркологічні центри в регіонах

Чернівці
Чернігів
Житомир
Одеса
Харків
Черкаси
Вінниця
Київ