Наркологический центр в ЧерновцахНаш нарколоічний центр надає всю необхідну підтримку в питанні боротьби з фізичними та психологічними залежностями. У цьому нам допомагають сучасні методики та перевірені медичні підходи, а також команда професійних лікарів.

Як позбутися від залежності?

Наш центр здійснює лікування наркоманії в Чернівцях за допомогою спеціально розробленої програми, яка містить консультацію та обстеження у лікаря, медикаментозну детоксикацію, реабілітацію та адаптацію в суспільстві. Окрему увагу також приділяється роботі та психологічній підтримці рідних та близьких залежних.

Для комфортного перебування й максимально ефективної співпраці з кожним пацієнтом у нас працює жіночий, чоловічий та підлітковий стаціонар. В них здійснюється лікування від алкоголізму і наркозалежності.

Напрямки лікування залежностей

Клініка надає всю необхідну допомогу в лікуванні алкоголізму в Чернівцях. До кожного пацієнта застосовується індивідуальний підхід для повного позбавлення від залежності та усунення причин, що викликали захворювання. Крім того фахівці центру здійснюють виведення з запою як в стаціонарі, так і в домашніх умовах (це залежить від запиту та рівня складності самого запою).

Також ми активно допомагаємо й надаємо професійну допомогу, щоб лікування ігроманії принесло максимальну користь за короткий період. У нашому центрі працюють досвідчені фахівці та професійні психологи, які застосовують найновіші та ефективні методи роботи по боротьбі з ігроманією будь-якого виду.

Наш наркологічний центр в Чернівцях при необхідності гарантує проходження лікування будь-яких залежностей анонімно.

Щоб отримати потрібну вам консультацію або дізнатися про актуальну вартість на послуги, які надає наркологічна клініка, залиште свою заявку на сайті або зв’яжіться з нами по телефону.

Умови наркологічного центру

Ми знаємо, як допомогти Вам. Телефонуйте або залишайте заявку – Ми Вам передзвонимо.

(4 голосов, средняя оценка: 4,75 из 5)STILL NOT SURE WHAT TO DO?

We are glad that you preferred to contact us. Please fill our short form and one of our friendly team members will contact you back.


X