Наркологічний центр в Чернівцях

Наркологический центр в ЧерновцахНаш нарколоічний центр надає всю необхідну підтримку в питанні боротьби з фізичними та психологічними залежностями. У цьому нам допомагають сучасні методики та перевірені медичні підходи, а також команда професійних лікарів.

Як позбутися від залежності?

Наш центр здійснює лікування наркоманії в Чернівцях за допомогою спеціально розробленої програми, яка містить консультацію та обстеження у лікаря, медикаментозну детоксикацію в клініці (згідно з ліцензією МОЗ України №574/0/14-19), реабілітацію та адаптацію в суспільстві. Окрему увагу також приділяється роботі та психологічній підтримці рідних та близьких залежних.

Для комфортного перебування й максимально ефективної співпраці з кожним пацієнтом у нас працює жіночий, чоловічий та підлітковий стаціонар. В них здійснюється лікування від алкоголізму і наркозалежності.

Напрямки лікування залежностей

Клініка надає всю необхідну допомогу в лікуванні алкоголізму в Чернівцях. До кожного пацієнта застосовується індивідуальний підхід для повного позбавлення від залежності та усунення причин, що викликали захворювання. Крім того фахівці центру здійснюють виведення з запою як в стаціонарі, так і в домашніх умовах (це залежить від запиту та рівня складності самого запою).

Також ми активно допомагаємо й надаємо професійну допомогу, щоб лікування ігроманії принесло максимальну користь за короткий період. У нашому центрі працюють досвідчені фахівці та професійні психологи, які застосовують найновіші та ефективні методи роботи по боротьбі з ігроманією будь-якого виду.

Наш наркологічний центр в Чернівцях при необхідності гарантує проходження лікування будь-яких залежностей анонімно.

Щоб отримати потрібну вам консультацію або дізнатися про актуальну вартість на послуги, які надає наркологічна клініка, залиште свою заявку на сайті або зв’яжіться з нами по телефону.

Ми знаємо, як допомогти Вам. Телефонуйте або залишайте заявку – Ми Вам передзвонимо.