Наркологический центр в ЧеркассахНаш центр має великий досвід роботи щодо боротьби з різними залежностями в Черкасах і області. Ми застосовуємо тільки передові сучасні методики та ефективні способи для забезпечення якісного лікування від алкоголізму і наркоманії.

Лікування наркоманії в Черкасах

Програма лікування наркоманії складається з таких етапів:

  • повний медогляд (для визначення ступеня здоров’я пацієнта);
  • медикаментозна детоксикація;
  • курс реабілітації та психотерапії;
  • адаптація в суспільстві.

Тільки проходження всіх етапів дає можливість гарантувати результативне лікування і відновлення.

Наш центр має окремий жіночий, чоловічий та підлітковий стаціонар. Це дає можливість адаптувати програму з огляду на всі статеві та вікові особливості пацієнтів.

Лікування алкоголізму в Черкасах

Етапи лікування алкоголізму такі ж як при лікуванні наркозалежності і обов’язково включають в себе детоксикацію. реабілітацію та психотерапію. Крім цього, особлива увага приділяється роботі та психологічній підтримці близьких та рідних залежних.

Також лікарі клініки готові надати кваліфіковану допомогу щодо виводу із запою . Дана процедура здійснюється як в домашніх умовах, так і в стаціонарі.

Лікування ігроманії у Черкасах

Наша наркологічна клініка має великий досвід лікування ігроманії та роботи з залежними від азартних і комп’ютерних ігор. Для чого ми застосовуємо оптимальні та індивідуально підібрані способи допомоги кожному пацієнту.

Ми дбаємо про комфорт, безпеку і репутації пацієнтів нашої клініки, і готові при необхідності надати проходження курсу лікування в нашій клініці анонімно. Всі дані будуть строго засекречені.

Щоб ознайомитися з цінами на послуги або потрапити на консультацію в реабілітаційний центр в Черкасах, зв’яжіться з нами по телефону або за допомогою заявки на сайті.

Умови наркологічного центру

Ми знаємо, як допомогти Вам. Телефонуйте або залишайте заявку – Ми Вам передзвонимо.

(5 голосов, средняя оценка: 4,60 из 5)STILL NOT SURE WHAT TO DO?

We are glad that you preferred to contact us. Please fill our short form and one of our friendly team members will contact you back.


X