Наркологічний центр в Черкасах

Наркологический центр в ЧеркассахНаш центр має великий досвід роботи щодо боротьби з різними залежностями в Черкасах і області. Ми застосовуємо тільки передові сучасні методики та ефективні способи для забезпечення якісного лікування від алкоголізму і наркоманії.

Лікування наркоманії в Черкасах

Програма лікування наркоманії складається з таких етапів:

  • повний медогляд (для визначення ступеня здоров’я пацієнта);
  • медикаментозна детоксикація в клініці (згідно з ліцензією МОЗ України №574/0/14-19);
  • курс реабілітації та психотерапії;
  • адаптація в суспільстві.

Тільки проходження всіх етапів дає можливість гарантувати результативне лікування і відновлення.

Наш центр має окремий жіночий, чоловічий та підлітковий стаціонар. Це дає можливість адаптувати програму з огляду на всі статеві та вікові особливості пацієнтів.

Лікування алкоголізму в Черкасах

Етапи лікування алкоголізму такі ж як при лікуванні наркозалежності і обов’язково включають в себе детоксикацію в клініці (згідно з ліцензією МОЗ України №574/0/14-19), реабілітацію та психотерапію. Крім цього, особлива увага приділяється роботі та психологічній підтримці близьких та рідних залежних.

Також лікарі клініки готові надати кваліфіковану допомогу щодо виводу із запою . Дана процедура здійснюється як в домашніх умовах, так і в стаціонарі.

Лікування ігроманії у Черкасах

Наша наркологічна клініка має великий досвід лікування ігроманії та роботи з залежними від азартних і комп’ютерних ігор. Для чого ми застосовуємо оптимальні та індивідуально підібрані способи допомоги кожному пацієнту.

Ми дбаємо про комфорт, безпеку і репутації пацієнтів нашої клініки, і готові при необхідності надати проходження курсу лікування в нашій клініці анонімно. Всі дані будуть строго засекречені.

Щоб ознайомитися з цінами на послуги або потрапити на консультацію в реабілітаційний центр в Черкасах, зв’яжіться з нами по телефону або за допомогою заявки на сайті.

Ми знаємо, як допомогти Вам. Телефонуйте або залишайте заявку – Ми Вам передзвонимо.