Наркологічний центр в Харкові

Наркологический центр в ХарьковеНаша наркологічна клініка активно працює й надає всю необхідну підтримку щодо лікування різних залежностей на території Харкова та області. Для цього ми застосовуємо тільки кращі методи лікування і кваліфікований персонал.

Лікування наркоманії у місті Харків

Ми використовуємо комплексний підхід, який дає можливість впливати на залежного як на фізичному, так і на психологічному рівні, а також при цьому враховуємо всі індивідуальні особливості пацієнта.

Комплексний підхід включає такі обов’язкові етапи лікування нароманії:

  • медичний огляд (для збору інформації про стан пошкодження організму залежного);
  • очищення організму (здійснюється за допомогою спеціалізованих лікарських засобів);
  • реабілітація та психотерапія (найважливіший етап на шляху позбавлення від залежності);
  • соціальна адаптація (допомога у відновленні та налагодженні соціальних зв’язків, правильних звичок і здорового способу життя).

Лікування алкоголізму в Харкові

Ми маємо великий позитивний досвід роботи з алкозалежними пацієнтами. У нашій клініці паралельно працюють три стаціонару: жіночий, чоловічий та підлітковий. Цільова допомога дає більш ефективні результати, тому що кожен напрямок має свої особливості в підході та роботі з пацієнтами.

Також особливу увагу ми приділяємо роботі й психологічній допомозі близьким та рідним залежних. Це дає можливість відновити й нормалізувати сімейні відносини, зробити процес позбавлення від залежності більш легким та результативним.

Крім лікування від алкоголізму, наші лікарі можуть прийти на допомогу й здійснити виведення з запою  як в домашніх умовах, так і в стаціонарі.

Лікування ігроманії у Харкові

Наша наркологічна клініка також спеціалізується на лікуванні ігроманії та наданні допомоги для залежних від азартних і комп’ютерних ігор. Профільний фахівець під час консультації допоможе визначити складність захворювання та підібрати оптимальний метод лікування. Окремо хочемо відзначити, що діти знаходяться в групі ризику й необхідно бути вкрай уважними. При найменших підозрах просимо батьків не нехтувати кваліфікованою допомогою.

Ми дбаємо про інтереси й безпеку кожного нашого пацієнта, та при необхідності готові забезпечити проходження лікування анонімно. Всі дані про пацієнта і його історію хвороби будуть перебувати під суворою секретністю.

Щоб ознайомитися з вартістю послуг і отримати консультацію профільного спеціаліста, зв’яжіться з нами по телефону або залиште свою заявку на нашому сайті.

Ми знаємо, як допомогти Вам. Телефонуйте або залишайте заявку – Ми Вам передзвонимо.