Наркологічний центр в Харкові

Наркологический центр в Харькове

Що робити, якщо людина опинилася у владі згубної залежності від спиртного, психотропних речовин або ігор? Для отримання професійної допомоги досить звернутися в реабілітаційний центр у Харкові. Тут можливе ефективне лікування залежності на будь-якій стадії.

Наркоцентр у Харкові: основні послуги

НЦ «Вибір» — найкращий наркодиспансер у Харкові, в якому працюють фахівці з багаторічним досвідом. Вони здійснюють лікування від алкоголізму, допомагають пройти анонімне лікування наркоманії, лікування ігроманії, проводять кодування від алкоголізму і виведення із запою будь-якої складності. Курс терапії ґрунтується на комплексному підході.

Лікування ігроманії в Харкові

Люди, які відчувають патологічну тягу до ігор, повинні пройти курс лікування ігроманії. Захворювання часто розвивається у дітей і підлітків, які проводять багато часу за комп’ютером, а дорослі нерідко страждають від пристрасті до ігрових автоматів.

Лікування ігроманії починається з діагностики стану здоров’я пацієнта, яка допомагає визначити стадію хвороби. Після цього призначаються фізіотерапевтичні процедури та заняття з психологом, які допомагають придушити у людини бажання грати. У Харкові здійснюється професійна підтримка родичів залежного, а також соціальна адаптація пацієнта після завершення терапії.

Лікування наркоманії в Харкові

Залежність від психотропних препаратів є важким захворюванням, яке провокує розвиток різних патологій в організмі людини. Але впоратися з цією проблемою реально. Для цього потрібно звернутися в реабілітаційний центр для наркоманів у Харкові.

Досвідчений нарколог здійснює лікування наркоманії з використанням комплексного підходу, який дозволяє примусово подолати залежність. Для первинного огляду пацієнта у Харкові можливий виклик нарколога додому. Курс терапії складається з декількох послідовних етапів:

  1. Детальне медичне обстеження для складання плану боротьби з проблемою.
  2. Детоксикація в клініці (згідно з ліцензією МОЗ України №574/0/14-19) за допомогою ліків, що дозволяє очистити організм від токсинів, відновлюючи його нормальну життєдіяльність.
  3. Курс реабілітації, спрямований на придушення симптомів «ломки» за допомогою медичних препаратів та подолання підсвідомої залежності від психотропних речовин.
  4. Соціальна адаптація після проходження стаціонарної терапії, яка допомагає пацієнтові вести здоровий спосіб життя за межами наркологічної клініки.

Лікування алкоголізму в Харкові

Алкоголь провокує розвиток багатьох захворювань, руйнує особистість людини та псує взаємини з рідними. Щоб назавжди позбутися від цієї проблеми, залежного потрібно помістити у реабілітаційний центр для алкоголіків у Харкові.

Лікарі та реабілітологи НЦ «Вибір» у Харкові виконують анонімне лікування алкоголізму у чоловіків, а також, допомагають подолати дитячий та жіночий алкоголізм. Для кожної групи пацієнтів передбачений спеціальний курс терапії. Також можна отримати професійне лікування пивного алкоголізму.

Курс терапії передбачає медикаментозне лікування алкоголізму з використанням спеціально підібраних ліків, а також психологічну реабілітацію і ресоціалізацію пацієнта для подолання підсвідомої залежності від спиртного. Родичі залежного отримують кваліфіковану підтримку від досвідченого психолога.

Кодування від алкоголізму в Харкові

Кодування від алкоголю допомагає виробити стійку відразу до спиртних напоїв і може здійснюватися в стаціонарі або вдома. В НЦ «Вибір» у Харкові кодування від алкоголізму виконується одним з двох методів:

  • хімічне кодування — засновано на використання медикаментів, що викликають негативні побічні ефекти при вживанні алкоголю (нудоту, слабкість, головний біль і ін.);
  • лікування гіпнозом — за допомогою навіювання пацієнтові прищеплюють підсвідому відразу до спиртних напоїв і прагнення до ведення здорового способу життя.

Вибір методу залежить від стадії захворювання і стану здоров’я людини, а вартість процедури в Харкові розраховується індивідуально.

Виведення із запою в Харкові

Коли людина вживає великі дози спиртного протягом декількох днів поспіль відбувається сильна інтоксикація організму. Вона супроводжується різким погіршенням самопочуття, відмовою деяких органів і навіть може призвести до смерті.

Щоб очистити організм і нормалізувати його фізіологічний та психічний стан, виконується виведення з запою. У Харкові цю процедуру можна проводити в стаціонарі або вдома з використанням спеціальних ліків і крапельниць.

Реабілітаційний центр у Харкові: ціни та відгуки

В НЦ «Вибір» у Харкові можливе ефективне лікування всіх видів залежностей. Пацієнти стаціонару цілодобово перебувають під наглядом висококваліфікованих фахівців. Курс терапії підбирається персонально для кожної людини, а його ціна розраховується індивідуально, виходячи з особливостей конкретного випадку. Численні позитивні відгуки пацієнтів із Харкова та області свідчать про те, що за допомогою співробітників НЦ «Вибір» можна назавжди позбутися згубної залежності.

Ми знаємо, як допомогти Вам. Телефонуйте або залишайте заявку – Ми Вам передзвонимо.