Наркологический центр в ХарьковеНаша наркологічна клініка активно працює й надає всю необхідну підтримку щодо лікування різних залежностей на території Харкова та області. Для цього ми застосовуємо тільки кращі методи лікування і кваліфікований персонал.

Лікування наркоманії у місті Харків

Ми використовуємо комплексний підхід, який дає можливість впливати на залежного як на фізичному, так і на психологічному рівні, а також при цьому враховуємо всі індивідуальні особливості пацієнта.

Комплексний підхід включає такі обов’язкові етапи лікування нароманії:

  • медичний огляд (для збору інформації про стан пошкодження організму залежного);
  • очищення організму (здійснюється за допомогою спеціалізованих лікарських засобів);
  • реабілітація та психотерапія (найважливіший етап на шляху позбавлення від залежності);
  • соціальна адаптація (допомога у відновленні та налагодженні соціальних зв’язків, правильних звичок і здорового способу життя).

Лікування алкоголізму в Харкові

Ми маємо великий позитивний досвід роботи з алкозалежними пацієнтами. У нашій клініці паралельно працюють три стаціонару: жіночий, чоловічий та підлітковий. Цільова допомога дає більш ефективні результати, тому що кожен напрямок має свої особливості в підході та роботі з пацієнтами.

Також особливу увагу ми приділяємо роботі й психологічній допомозі близьким та рідним залежних. Це дає можливість відновити й нормалізувати сімейні відносини, зробити процес позбавлення від залежності більш легким та результативним.

Крім лікування від алкоголізму, наші лікарі можуть прийти на допомогу й здійснити виведення з запою як в домашніх умовах, так і в стаціонарі.

Лікування ігроманії у Харкові

Наша наркологічна клініка також спеціалізується на лікуванні ігроманії та наданні допомоги для залежних від азартних і комп’ютерних ігор. Профільний фахівець під час консультації допоможе визначити складність захворювання та підібрати оптимальний метод лікування. Окремо хочемо відзначити, що діти знаходяться в групі ризику й необхідно бути вкрай уважними. При найменших підозрах просимо батьків не нехтувати кваліфікованою допомогою.

Ми дбаємо про інтереси й безпеку кожного нашого пацієнта, та при необхідності готові забезпечити проходження лікування анонімно. Всі дані про пацієнта і його історію хвороби будуть перебувати під суворою секретністю.

Щоб ознайомитися з вартістю послуг і отримати консультацію профільного спеціаліста, зв’яжіться з нами по телефону або залиште свою заявку на нашому сайті.

Умови наркологічного центру

Ми знаємо, як допомогти Вам. Телефонуйте або залишайте заявку – Ми Вам передзвонимо.

(4 голосов, средняя оценка: 4,50 из 5)STILL NOT SURE WHAT TO DO?

We are glad that you preferred to contact us. Please fill our short form and one of our friendly team members will contact you back.


X