Наркологічний центр в Києві

Наркологический центр в КиевеМи надаємо якісну і професійну допомогу в позбавленні від фізичних та психологічних залежностей в Києві і області. Наш центр використовує тільки перевірені сучасні способи й кращі методики для лікування алко та наркозалежних.

Лікування наркоманії в Києві

Ефективне лікування наркоманії досягається за допомогою комплексу медичних й психологічних заходів, які підбираються для кожного пацієнта індивідуально з урахуванням всіх його особливостей. Для цього фахівець наркоцентру здійснює консультацію та медичне обстеження для виявлення ступеня залежності і стану здоров’я пацієнта. На підставі отриманих даних проводиться детоксикація організму в клініці (згідно з ліцензією МОЗ України №574/0/14-19) при використанні спеціальних медикаментів. Потім пацієнт проходить головний етап лікування – реабілітацію. Заключним етапом лікування є соціальна адаптація, яка сприяє швидкому відновленню і більш комфортному перебуванню в суспільстві з можливістю побудови нових соціальних зв’язків.

Лікування алкоголізму в Києві

У нашому центрі лікування від алкоголізму здійснюється за допомогою комплексного підходу. Ми робимо все можливе, щоб допомогти пацієнтові отримати звільнення від залежності на фізичному і психологічному рівні. Саме тому особливу увагу приділяємо психотерапії.

Етапи лікування алкогольної залежності:

  • первинне обстеження,
  • медикаментозне очищення організму,
  • реабілітація,
  • соціальна адаптація.

Також окрему увагу ми приділяємо роботі й психологічної підтримці родичам та близьким залежних.

Крім того, центр надає таку послугу як вивід із запою в Києві. Наші фахівці готові надати всю необхідну допомогу при запої в домашніх умовах, але в особливо складних або затяжних випадках ми наполегливо рекомендуємо проведення процедур в стаціонарі клініки.

Лікування ігроманії в Києві

Ще одним з профільних напрямків нашої клініки є – допомога при ігроманії. Лікарі центру нададуть кваліфіковану консультацію, допоможуть визначити ступінь і складність проблеми, а також запропонують оптимальні способи лікування для кожного конкретного випадку.

Наркологічна клініка застосовує індивідуальний підхід, забезпечує комфортне перебування для кожного пацієнта і при необхідності гарантує проходження всіх етапів лікування залежності анонімно.

Як потрапити в наркологічний центр в Києві?

Отримати детальну інформацію, дізнатися ціни на послуги центру, а також записатися на прийом до фахівця ви можете по телефону або залишивши заявку на нашому сайті.

Ми знаємо, як допомогти Вам. Телефонуйте або залишайте заявку – Ми Вам передзвонимо.