Наркологический центр в КиевеМи надаємо якісну і професійну допомогу в позбавленні від фізичних та психологічних залежностей в Києві і області. Наш центр використовує тільки перевірені сучасні способи й кращі методики для лікування алко та наркозалежних.

Лікування наркоманії в Києві

Ефективне лікування наркоманії досягається за допомогою комплексу медичних й психологічних заходів, які підбираються для кожного пацієнта індивідуально з урахуванням всіх його особливостей. Для цього фахівець наркоцентру здійснює консультацію та медичне обстеження для виявлення ступеня залежності і стану здоров’я пацієнта. На підставі отриманих даних проводиться детоксикація організму при використанні спеціальних медикаментів. Потім пацієнт проходить головний етап лікування – реабілітацію. Заключним етапом лікування є соціальна адаптація, яка сприяє швидкому відновленню і більш комфортному перебуванню в суспільстві з можливістю побудови нових соціальних зв’язків.

Лікування алкоголізму в Києві

У нашому центрі лікування від алкоголізму здійснюється за допомогою комплексного підходу. Ми робимо все можливе, щоб допомогти пацієнтові отримати звільнення від залежності на фізичному і психологічному рівні. Саме тому особливу увагу приділяємо психотерапії.

Етапи лікування алкогольної залежності:

  • первинне обстеження,
  • медикаментозне очищення організму,
  • реабілітація,
  • соціальна адаптація.

Також окрему увагу ми приділяємо роботі й психологічної підтримці родичам та близьким залежних.

Крім того, центр надає таку послугу як вивід із запою в Києві. Наші фахівці готові надати всю необхідну допомогу при запої в домашніх умовах, але в особливо складних або затяжних випадках ми наполегливо рекомендуємо проведення процедур в стаціонарі клініки.

Лікування ігроманії в Києві

Ще одним з профільних напрямків нашої клініки є – допомога при ігроманії. Лікарі центру нададуть кваліфіковану консультацію, допоможуть визначити ступінь і складність проблеми, а також запропонують оптимальні способи лікування для кожного конкретного випадку.

Наркологічна клініка застосовує індивідуальний підхід, забезпечує комфортне перебування для кожного пацієнта і при необхідності гарантує проходження всіх етапів лікування залежності анонімно.

Як потрапити в наркологічний центр в Києві?

Отримати детальну інформацію, дізнатися ціни на послуги центру, а також записатися на прийом до фахівця ви можете по телефону або залишивши заявку на нашому сайті.

Умови наркологічного центруМи знаємо, як допомогти Вам. Телефонуйте або залишайте заявку – Ми Вам передзвонимо.

(4 голосов, средняя оценка: 4,75 из 5)STILL NOT SURE WHAT TO DO?

We are glad that you preferred to contact us. Please fill our short form and one of our friendly team members will contact you back.


X